Kurzy češtiny pro cizince

Čeština pro malé cizince s rodiči

Učte se česky se svými dětmi.
Zjistěte více.

Individuální lekce češtiny

Naše číslo 1. Neexistuje rychlejší způsob, jak dosáhnout výsledků a začít mluvit česky. Individuání lekce jsou přizpůsobeny osobnosti a potřebám konkrétního studenta. Klademe důraz na to, co studenta zajímá, a v lekcích používáme metody, které jsou pro konkrétního studenta nejpřínosnější.
V kurzu jsou jen 1-2 studenti. Studenti se mohou učit česky individuálně nebo mohou v rámci celého kurzu pracovat jako partneři, navzájem se motivovat a pomáhat si.
Přijďte na osobní setkání a probereme podrobnosti.
Nejste v Brně? Individuální lekce poskytujeme také online přes Skype nebo Zoom.
Máte malé dítě? Můžete mít lekci, zatímco si vaše dítě může hrát v hracím koutku.

Počet lekcí Cena/student – 1 student Cena/student – 2 studenti
5 x 90 min 5 200 Kč 3 800 Kč
5 x 60 min 3 800 Kč -
10 x 90 min 9 900 Kč 5 500 Kč
10 x 60 min 7 300 Kč -

První lekce je vždy “zkušební” – můžete si zde vyzkoušet, jak učíme a zda vám náš učební styl vyhovuje. Až následně se můžete rozhodnout, jestli chcete absolvovat celý balík lekcí.

Kurzy češtiny v malé skupině

Tyto kurzy jsou vhodné pro studenty, kteří se raději učí ve skupině a chtějí zároveň potkat nové lidi. Během kurzu moniturujeme pokrok všech studentů, motivujeme je, aby dosáhli svých cílů a aby je studium češtiny bavilo.
Ve všech našich kurzech klademe důraz na komunikaci (mluvení a dorozumění se). Ve výuce používáme různorodé aktivity, aby studenty lekce bavily, a mluvíme jen česky, aby také sami studenti začali mluvit česky a přemýšlet v češtině co nejdříve.
Ve skupině jsou jen 3-4 studenti. Skupina je velmi malá, a proto stále děláte velký pokrok v krátkém čase.
Máte zájem o náš kurz? Prosím, kontaktujte nás. Naše kurzy otevíráme podle preferencí studentů několikrát za měsíc, nejen tyto, které zde máme zveřejněny. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodný kurz a probereme všechny možnosti na našem osobním setkání.

Počet lekcí Cena/student
10 x 90 min 4 600 Kč

Nové kurzy ve škole

Úroveň Den Začátek Čas Počet lekcí Cena
Falešní začátečníci (A1/2) St 6.9.2023 18:45-20:15 10 x 90 min 4 600 Kč

Kurzy online, do kterých se můžete připojit

Tyto kurz již běží, ale máme tady volné místo.

Úroveň Den Čas Počet lekcí Cena
Falešní začátečníci (A1/2) Čt 18:45-20:15 10 x 90 min 4 600 Kč
Středně pokročilí (B1/1) Po 16:00-17:30 10 x 90 min 4 600 Kč
Pokročilí (B2) Út 12:15-13:45 10 x 90 min 4 600 Kč

První lekce je vždy “zkušební” – můžete si zde vyzkoušet, jestli vám vyhovuje náš styl učení. Až následně se můžete rozhodnout, zda chcete absolvovat celý balík lekcí.

Intenzivní kurzy češtiny

Naučte se základy češtiny za 1 nebo 2 týdny! Intenzivní kurzy češtiny obsahují 20 nebo 10 učebních lekcí za týden (čtyři/dvě hodiny za den) a připraví vás na základní komunikaci v češtině. Naučíte se nejběžnější české fráze a slovní zásobu, kterou využijete v každodenních situacích. Neunudíme vás gramatikou probíranou do detailu, ale zaměříme se na mluvení, poslech a rozvoj slovní zásoby. Naše lekce nebudou probíhat pouze v našich učebnách, ale vyrazíme také ven a vyzkoušíme si češtinu v reálných situacích.
V těchto kurzech můžete studovat češtinu v přátelské atmosféře ve velmi malých skupinkách 3-4 studentů.
Máte zájem? Prosím, kontaktujte nás a probereme spolu vhodné datum a čas vašich lekcí.

Počet lekcí Cena/student
10 x 90 min / 5 x 180 min 4 600 Kč

Hledáte jiný čas? Chcete začít jindy nebo chcete intenzivnější kurz? Kontaktujte nás.

Individualní setkání

Protože všichni naši studenti jsou jedineční, rádi bychom se s vámi nejdříve potkali na bezplatném osobním setkání, abychom zjistili nejen vaše dosavadní znalosti češtiny, ale také proč češtinu studujete, jaký jste studijní typ a jaké jsou vaše osobní preference. Setkání trvá asi 45 minut nebo 25 minut, pokud jste absolutní začátečník. Pro osobní setkání nás prosím kontaktujte. Setkání je bezplatné, bez jakéhokoli závazku přihlásit se do kurzu na naší škole. Setkáváme se většinou v naší škole, ale můžeme se domluvit také na setkání “online” přes internet.