Víkendový kurz češtiny na Vysočině

Od pátku do neděle, v srdci Vysočiny, pouze čeština.

Chcete se naučit základy češtiny? Chce se rozmluvit, rozšířit slovní zásobu nebo konečně začít rozumět? Prožijte s námi jarní víkend v luxusním srubu nedaleko Ždírce nad Doubravou uprostřed Vysočiny. Čeká na vás intenzivní kurz českého jazyka a tým zkušených a profesionálních lektorek, které se postarají o to, abyste se zábavnou a interaktivní formou naučili co nejvíce. Za víkend se tak naučíte to, co v kurzu jednou týdně za dva měsíce.
Celý program probíhá v češtině.

Kdy? pátek (příjezd mezi 16:00-18:30, program začíná večeří v 19:00) až neděle (výuka končí zhruba v 16:00, možnost následně využít krásné prostředí Vysočiny k relaxaci)
Kde? obec Slavíkov nedaleko Ždírce nad Doubravou, mapa
autem asi hodinu a tři čtvrtě z Prahy a hodinu a půl z Brna
veřejnou dopravou (vlakem/autobusem) cca 2 a půl hodiny z Prahy a 2 hodiny z Brna

Cena kurzu: 3900 Kč (platí se předem)
Cena kurzu obsahuje 7 x 90minutové lekce, dva zábavné neformální české večery
Lekce budou probíhat v malých skupinkách 3-4 studentů, studenti budou rozděleni do skupinek podle pokročilosti. V lekcích se klade důraz na mluvení a porozumění.

Cena ubytování a stravování: kolem 2000 Kč (bude upřesněno, platí se na místě). V ceně je zahrnuto ubytování ve dvoulůžkových pokojích v luxusním srubu vedle rybníka (2 noci) a plná penze (2 dny). V případě zájmu o jednolůžkový pokoj nás prosím kontaktujte.

Fotky z kurzu na jaře 2015

Fotky z kurzu na jaře 2016

Fotky z kurzu na jaře 2017

Since I’ve got back, my Czech teacher is very impressed with my Czech – she says that it’s impossible to make me stop speaking Czech now. It was previously impossible to make me start speaking Czech, so this is a clear improvement.
Richard, překladatel, jaro 2015, jaro 2016, jaro 2017

Venku sněžilo, vítr foukala, hodně pršelo, rtuť byl negativní. Ale nevadilo. Vevnitř byla bááááječná atmosféra. Vývoj a úprava kurzu byli velmi profesionální. Jak spojit zábava a vážnost? Dobře jste dělaly. Bylo to mnohem lepši než jsem myslel. BRRRAAAAAVO!
Michael, jaro 2017

Máte zájem o kurz nebo chcete více informací? Kontaktujte nás!